setkání příznivců sebeřízeného vzdělávání

setkání příznivců

sebeřízeného vzdělávání

Pojďme se setkat, pozdravit známé tváře a poznat nové v rozrůstající se komunitě příznivců sebeřízeného vzdělávání. Společně zmapujeme potřeby komunity, možnosti i příležitosti pro vnitřně řízené učení. Setkání je neformální, přijďte v jeho průběhu, kdykoliv máte čas a chuť. Vznikne-li z vašich přání vepsaných do formuláře níže program, dáme vám tu o něm vědět.

¦→ Jste dospívající (i tápající) na cestě za poznáním?
¦→ Rodiče s potřebou zorientovat se ve vzdělávacích příležitostech? Máte pochybnosti v oblastech výchovy a vzdělávání? Cítíte se v přístupu k životu i dětem osaměle, bez podpory příbuzných či přátel?
¦→ Organizujete vznik vzdělávací příležitosti pro vnitřně řízené vzdělávání a přejete si načerpat inspiraci?
¦→ Podporujete děti, dospívající či dospělé v sebeřízení už nějaký čas a máte zkušenosti ke sdílení s těmi, co jsou v počátcích?Ať jste kdekoliv na cestě ke svobodě v učení, k sebeřízení… jste vítáni.
 
Kapacita místa je omezená. Abychom s vámi počítali do kapacity místa a setkání připravili v souladu s vašimi potřebami, žádáme vás tímto o vyplnění formuláře níže.
 
Vstupné na akci je dobrovolné. Věříme, že sami nejlépe dokážete ocenit, jaké hodnoty vám účast přinesla i vaše vlastní možnosti podpory pořadatelům.
 
Těšíme se, co společně prožijeme!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram