rozhovor

Nabízíme možnost setkat se osobně nebo online k individuálnímu nebo skupinovému rozhovoru. Vážíme si důvěry, se kterou se na nás obracíte. Respektujeme vaše soukromí. 

Uvědomujeme si, že otevřené sdílení a vzájemná podpora dávají křídla sebeřízenému vzdělávání. 

Rádi s vámi budeme sdílet čas, informace i zkušenosti. Psát nebo volat můžete na info@seberizenevzdelavani.cz | +420731513830. 

Níže máte možnost vyplnit formulář s poptávkou. Obraťte se přímo na kohokoli z našeho týmu nebo vás ropojíme vás s těmi, kteří mají s daným tématem zkušenosti. 

Všechny služby poskytujeme dobrovolnicky a bezplatně. Nabídku Aliance můžete podpořit dobrovolným příspěvkem.

Budeme rádi za sdílení naší nabídky. Ať se dostane všude tam, kde je třeba.

Těšíme se na rozhovor s vámi…

¦→ Chcete začít s domácím vzděláváním, ale nevíte, jak nato? Co říká legislativa? Do jaké školy děti zapsat? Ptáte se, zda je to ve vaší situaci vhodné? Je to pro vaše děti dobré?

¦→ Potřebujete lépe porozumět svým potřebám a motivacím nebo se více vyznat v chování vašich dětí či dětí a dospívajících ve vaší škole?

¦→ Cítíte se v přístupu k životu i dětem osaměle, bez podpory příbuzných či přátel?

¦→ Pochybujete o sebeřízení dětí (nejen) ve vzdělávání, o svém přístupu k rodičovství nebo o tom, jak se vaše děti vzdělávají?

¦→ Jste organizace poskytující služby pro sebeřízené vzdělávání nebo iniciativa u vzniku služeb pro sebeřízené vzdělávání a přejete si načerpat inspiraci, zkušenosti a informace?

¦→ Jste dospívající na cestě za poznáním? Řešíte, kam pokračovat po základní škole? Jak vybrat středbí školu? Jaké  existují vzdělávací příležitosti v ČR i jinde ve světě?

¦→ Jste rodič? Potřebujete se zorientovat ve vzdělávacích příležitostech, ve způsobech a v možnostech vzdělávání?

Jsme vám k dispozici k rozhovoru…