info@seberizenevzdelavani.cz

členství

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Členové

Forma členství pro organizace a jednotlivce nabízející služby pro sebeřízené vzdělávání ¦→ školy ¦→ vzdělávací centra ¦→ iniciativy ve vzdělávání ¦→ a další  ¦→ deklarují členstvím v Alianci svůj postoj ke vzdělávání. Jsou součástí hnutí za sebeřízené vzdělávání, propagují principy SV a cíle Aliance. Podílejí se přímo na činnosti Aliance, aktivně podporují její aktivity.

PODPOROVATELÉ

Forma členství pro jednotlivce a skupiny deklarující členstvím v Alianci svůj postoj ke vzdělávání. Jsou součástí hnutí za sebeřízené vzdělávání, propagují principy SV a cíle Aliance. Jsou vítáni, pokud se chtějí zapojit do aktivit Aliance, nebo si přejí podpořit její činnost jiným způsobem.

Čestní Členové

Dlohodobou aktivní činností významně pozitivně přispívají nebo přispěli hnutí za sebeřízené vzdělávání a Alianci. Jsou voleni Členy Aliance pro sebeřízené vzdělávání.

Členské příspěvky

Členské příspěvky nebyly stanoveny pro žádný typ členství. Sebeřízené vzdělávání potřebuje zapojení lidí, investice času a spolupráci jednotlivců i organizací na projektech vedoucích k cílům Aliance. Smyslem všech typů členství je utvářet partnerství.

Máte otázky?

Napište nám na info@seberizenevzdelavani.cz

Více o možnostech PODPORY ¦→ ZAPOJENÍ ¦→ LIDECH